Ilmoittaudu ExtremeRuniin

Osallistumismaksu riippuu milloin ilmoittautuminen tehdään

Aikuisten tapahtumiin
- Kisapäivänä paikanpäällä, hinta: 65 € / kpl
- 1-7pv ennen tapahtumaa, hinta: 65 € / kpl
- 1 kk ennen tapahtumaa, hinta: 60 € / kpl
- 1-2 kk ennen tapahtumaa, hinta: 55 € / kpl
- yli 2kk ennen tapahtumaa, hinta: 50 € / kpl
- 31.12.2020 asti, hinta: 40 € / kpl

Lasten tapahtumiin
hinta 25 € paikan päällä 30 €
Tapahtumatiedustelut:


Maksutavat:
Meillä käy kaikki mahdolliset maksutavat, liikuntasetelit, luottokorttimaksu, laskutus tai Onlinemaksu. HUOM: Jos valitset onlinemaksun pidäthän pankkitunnuksesi lähettyvillä.

Liikuntaseteli (Smartum, Edenred Virike, Sporttipassi)- ja laskutusilmoittautumista vastaa Eventio.

Online maksutavoista vastaa Paytrail Oyj

Valitse tapahtuma:

ExtremeRun 2020 -tapahtumat PERUTTU KORONA TILANTEEN TAKIA
KAIKKI 2020 ilmoittautumiset siirretään 2021 tapahtumiin.

ExtremeRun 2021 Tapahtumat:
Tahko 10.04.2021
Espoo 08.-09.05.2021
Kalajoki 15.-16.05.2021
Oulu 03.-04.07.2021
Kouvola 31.07.-01.08.2021
Pori 14.-15.08.2021
Joensuu 28.-29.08.2021
(aikuisten tapahtuma lauantaina, lasten sunnuntaina muualla paitsi Tahkolla)

Aikuisten ExtremeRun -tapahtumat:







Lasten ExtremeRun -tapahtumat: